noclegi Góry kaczawskie

Noclegi Góry Kaczawskie

Marzy Ci się wyjazd w góry, ale masz dość tłoków w Tatrach i Karkonoszach? Chcesz odpocząć, ale jednocześnie przemierzyć wiele szlaków pieszych i rowerowych? Szukasz terenu bogatego w atrakcje, ale bez nadmiernego tłoku turystów, samochodów i straganów wypełnionych chińszczyzną? Wiem dokładnie czego potrzebujesz! To wyjazd w Góry Kaczawskie, dlatego już dziś sprawdź ten obszar, który na pewno zrobi na Tobie wrażenie. Założę się, że już dziś będziesz szukać wolnych pokoi w kategorii: noclegi Góry Kaczawskie lub noclegi Kraina Wygasłych Wulkanów.

Piękno nieodkryte, czyli gdzie znaleźć noclegi Góry Kaczawskie?

Masz w planie wybrać się z rodziną w polskie góry, ale masz dość Zakopanego i Karpacza? Poza tym Twoje dzieci są za małe na wielogodzinne wędrówki po szczytach gór i potrzebujesz kierunku nieco mniej wymagającego? Mam idealne rozwiązanie – to Góry Kaczawskie w Sudetach.

No to teraz pozostaje wybrać odpowiedni hotel lub pensjonat i cieszyć się wspaniałym wyjazdem. Chciałbyś, aby wybrane miejsce było położone w pięknych okolicznościach, a obiekt był w stanie spełnić Twoje najśmielsze oczekiwania? Znam taki obiekt! Nowa Prowincja to znakomity wybór, który pozwoli stworzyć cudowne wspomnienia z wakacyjnych wyjazdów. Mieszcząca się w Krainie Wygasłych Wulkanów pełnej urzekającej natury i zadziwiających zakątków będzie wymarzonym miejscem, które bez wątpienia w pozytywny sposób zaskoczy Twoich bliskich.

To jedno z najlepiej ocenianych przez gości miejsc z kategorii noclegi Góry Kaczawskie. Powodów ku temu jest kilka, ale najważniejsze to:

  • świetna lokalizacja do zwiedzania Gór Kaczawskich i Krainy Wygasłych Wulkanów,
  • przytulny i kameralny gościniec z 10 pokojami,
  • pokoje dobrze wyposażone z łazienkami,
  • pyszne jedzenie w restauracji,
  • możliwość zorganizowania grilla lub ogniska,
  • plac zabaw dla dzieci i bawialnia.

Całości tego nadzwyczajnego miejsca jakim jest Nowa Prowincja dopełnia profesjonalna i zawsze uśmiechnięta obsługa, a także wybitna regionalna kuchnia o której nie mogę zapomnieć.

Jeśli marzysz zatem o wakacjach w górach, na wsi, z dala od zgiełku miasta i tłumów turystów to wybierz oferowane przez ten Gościniec noclegi w Krainie Wygasłych Wulkanów.

Zobacz również -> Dom seniora