Yard Cups - Granitory

Yard Cups – kubeczki do granity – granitory

Spróbuj sobie wyobrazić, że nagle znalazłeś się na jakimś piaszczystym brzegu, podczas trwającego gorącego lata…przyjemnie? Oczywiście, że tak! Chyba nie ma wątpliwości, że każdy z nas lubi wygrzewać się na słoneczku. Ale skoro słonko, to i ciągle powtarzający się schemat, zawsze mający taki sam koniec…ciepło, cieplej, aż wreszcie nazbyt gorąco. Kiedy nasze ciało faktycznie osiąga zbyt wysoką temperaturę, nie mamy już innego wyjścia, jak tylko ruszyć się i udać po coś orzeźwiającego. Najlepsza do tego celu jest pyszna granita w Yard Cups – czyli kolorowych kubeczkach przeznaczonych do tego orzeźwiającego napoju.

GRANITORY – czyli następcy ludzkich mięśni

W dawnych czasach aby Granita miała szansę powstania, stosowano do tego celu nic innego jak siłę ludzkich mięśni. Osoba odpowiedzialna za przygotowanie Granity, musiała mieć na uwadze to, aby pomiędzy naczyniami nie brakowało właściwej ilości lodu z solą, który miał chłodzić składniki deseru. Najbardziej istotne w całym procesie było dbanie o to, by naczynia stale były w ruchu, tak by Granita przyjęła idealną konsystencję.

Jak widzisz tradycyjny sposób w jaki powstaje Granita jest bardzo pochłaniającym czas zajęciem, wymagającym bardzo dużej skrupulatności. Na chwilę obecną proces produkcji Granity jest dużo łatwiejszy. Został on przechwycony przez prawidłowo przystosowane do tego celu maszyny elektryczne, nazywane granitorami. Granitory stały się bardzo popularne i dziś możemy spotkać je niemal w każdym kurorcie. Pyszny deser wprost z granitorów sprzedawany jest zazwyczaj w plastikowych kubeczkach lub kolorowych kielichach typu Yard Cups.

WŁASNA GRANITA – czy wynająć granitory, czy może zakupić?

Wiemy już dokładnie czym jest Granita, skąd pochodzi, a także jaki był jej proces tradycyjnego przyrządzania. Warto w tym miejscu przeanalizować kwestie wynajmu oraz zakupu granitora. Jeśli chodzi o wynajem maszyny to sprawdzi się on najlepiej w przypadku osób indywidualnych, którzy planują założyć własną działalność skierowaną na sprzedaż uliczną. Rozwiązanie to przynosi dochód w najwyższym szczycie sezonu letniego. Pozwala ono jednocześnie na zawieszenie sprzedaży po jego upływie. Co jednak w przypadku zakupu?

Granitory na własność warto rozważyć w sytuacji w której:

  • Jesteśmy właścicielami baru
  • Posiadamy herbaciarnię i planujemy urozmaicić ofertę o nowy produkt
  • Odpowiadamy za lokal gastronomiczny ukierunkowany na organizację imprez okolicznościowych
  • Chcemy prowadzić sprzedaż uliczną w sezonie letnim, oraz mamy konkretne zamiary co do wykorzystania sprzętu po zakończonym sezonie

Niezależnie czy chciałbyś aby sprzedawana Granita była jedynie dodatkiem do istniejącej już oferty lokalu gastronomicznego, czy też stanowiła odrębne źródło zarobkowania, dobrze zainwestować w odpowiednie sprzęty. Należy zadbać o to, aby wszelkie zakupione maszyny dawały gwarancję niezawodności na wiele lat, a także umożliwiały uzyskanie doskonałych produktów, które w pełni usatysfakcjonują konsumentów.

W czym podawać granitę? Oczywiście, że w Yard Cups!

Oferta wielu sklepów pozwala na zakup ciekawych opakowań przeznaczonych do sprzedaży granity. Ma to wielkie znaczenie, zwłaszcza gdy naszymi klientami są dzieci. Świetne do tego celu są Yard Cups, czyli kielichu lub kubeczki plastikowe z rurką. Zazwyczaj te opakowania są przeźroczyste i widać w nich szalone kolory granity. Yard Cups często mają śmieszne naklejki lub ozdoby przypominające, że jesteśmy na przykład na wakacjach nad morzem. Możemy zaopatrzyć się w kielichy z okrętem pirackim, foka czy też palmą. To świetny pomysł, aby przyciągnąć klientów.